"Ulonų verslo centras" Vilniuje, Šiaurės miestelyje

 
Projektai
Vykdomi projektai
"Ulonų verslo centras" Vilniuje, Šiaurės miestelyje
Naujienos
2013
07/24
Bendrovė „PST investicijos” apdovanota už metų darniąją statybą

Už „Ulonų verslo centrą” nekilnojamojo turto bendrovės UAB „PST investicijos” direktoriui Gvidui Drobužui buvo įteiktas Statybininkų asociacijos apdovanojimas - „Metų darnioji statyba". Verslo centras per pastaruosius dvejus metus iškilo Vilniuje Žirmūnuose. Projekto generalinis rangovas – AB „Panevėžio statybos trestas”.

Apdovanojimui naująjį verslo centrą pristatė Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija. UAB „PST investicijoms” - tai svarbus įvertinimas, nes darnios plėtros principų laikomės visuose savo projektuose, tiek gyvenamosios, tiek komercinės paskirties”, - sakė G.Drobužas.

AB „Panevėžio statybos trestas” ir AB „Panevėžio keliai” priklausanti nekilnojamojo turto plėtros bendrovė per 10 veiklos metų yra įgyvendinusi  ne vieną sėkmingą projektą visoje Lietuvoje – pastatė daugiabučius poilsio namus Žvejų gatvėje ir „Vanagupės namus” Palangoje, gyvenamųjų namų kompleksą Šeškinėje bei biurų centrą Žirmūnų ir Kareivių gatvių sankirtoje Vilniuje, išvystė  „Manto namų”  projektą Klaipėdoje. Šiuo metu bendrovė yra parengusi planą ir netrukus pradės Paupio projekto statybos darbus buvusios „Skaiteks” gamyklos vietoje Vilniaus senamiestyje.

„Ulonų verslo centras”  yra sėkmingas verslo projektas. Norisi palinkėti, kad jame įsikūrusiems verslininkams taip pat šypsotųsi sėkmė. Per patį sunkmetį pradėtas plėtoti projektas pasiteisino su kaupu. Verslo centre beveik nebelikę laisvų plotų. Vadinasi - biurų patalpas rinkai pasiūlėme pačiu laiku. Geros, kokybiškos statybos paprastai turi didelę paklausą. Turėjome patikimus ir patyrusius rangovus - AB „PST”. Pastatėme modernų, kokybišką verslo centrą, kuriame įsikūrė ir mūsų verslo grupės padaliniai Vilniuje. Racionalūs, šiuolaikiški sprendiniai ir kokybiška statyba suteikia ir komfortą, ir ekonomiją, nuomininkų negąsdina didelės sąskaitos už komunalines paslaugas”, - apie „Ulonų verslo centrą” kalbėjo G.Drobužas.

Tai kompaktiškas, modernus 7 a. B+ klasės verslo centras, savo technine įranga ir inžineriniais sprendimais atitinkantis A klasės reikalavimus. Jame įgyvendinti naujausi technologiniai energijos taupymo, ventiliacijos ir kiti inžineriniai sprendimai, kokiais gali didžiuotis retas biurų pastatas.

Pastatą projektavo bendrovės „Archidata" architektai.

„Ulonų verslo centras” buvo pradėtas statyti 2011 m. pabaigoje ir baigtas po metų. Investuota apie 20 mln. litų. Projekto finansinis partneris – „DNB bankas”.

Grįžti atgal į naujienų sąrašą