"Ulonų verslo centras" Vilniuje, Šiaurės miestelyje

 
Projektai
Vykdomi projektai
"Ulonų verslo centras" Vilniuje, Šiaurės miestelyje
Naujienos
2013
02/22
Aukso medaliu už statybos kokybę apdovanotas Ulonų verslo centras plačiai atvėrė duris

Metų pradžioje Vilniuje pradėjo veikti naujas verslo centras, aukštai įvertintas 2012 m. Lietuvos pramonininkų konfederacijos konkurse „Lietuvos metų gaminys”, statybos ir statybinių medžiagų pramonės grupėje. Apdovanojimas įteiktas Ulonų verslo centrą stačiusiai bendrovei – AB „Panevėžio statybos trestas”. Projektą plėtoja ir biurų centrą valdo UAB „PST investicijos”.
Ulonų verslo centro naujakuriai - patys projekto pletotojai ir statytojai bei AB „Panevėžio keliai”  padaliniai Vilniuje. Čia taip pat jau įsikūrė vertimų kompanija, komercinėse pirmojo aukšto patalpose - santechnikos įrangos ir vonios prekių salonas. Vietos biurui jame dairosi IT kompanijos ir kitos verslo įmonės. Dažniausiai tie, kurie planuoja perkelti biurą iš senesnės statybos centrų arba plečia savo veiklą. Svarbiausias motyvas persikelti – vieta, puikus verslo centro išplanavimas, nauja ir inovatyvi statyba.
„Mūsų generaliniam rangovui už statinio kokybę suteiktas Aukso medalis - tai kokybės garantija, kuria mielai dalinsimės su mūsų klientais ir kaimynais. Renkantis biurą,  kokybiška statyba yra vienas svarbiausių kriterijų. Nes tai ir komfortas, ir sutaupyti kaštai paslaugoms”, - sakė UAB „PST investicijos” direktoriaus  pavaduotojas Audrius Globys.
Ulonų verslo centre (B+) įgyvendinta nemažai  protingo biuro inžinierinių  sprendimų, kurie atitinka A klasės biurui keliamus reikalavimus. Patalpų šaldymui panaudoti ne tradiciniai fankoilai (ventiliatoriniai konvektoriai), bet ekonomiškos šalčio sijos. Jų dėka nesausėja oras, neperšti akys, lengva kvėpuoti. Į vidų patenkantį orą drėkina hidrorekuperacinė vėdinimo sistema. 
Iš išorės pastatas atrodo stiklinis, tačiau iš vidaus dalis stiklo yra apšiltinta, dėl to sutaupoma iki 20 proc. išlaidų šildymui. Apšvietimo sprendimai leidžia sutaupyti iki 60 proc. elektros energijos.
„Ulonų Verslo centre įgyvendinome  naujausias technologones idėjas - vėdinimo, drėkinimo, maksimaliai efektyvaus energijos panaudojimo. Moderni statyba, patogi vieta mieste ir racionalus vidaus erdvių išplanavimas yra tie pagrindiniai argumentai, dėl kurių verslininkai renkasi vietą biurui. Ulonų verslo centras juos visiškai atitinka”, - sakė A. Globys.
Pastatą projektavo bendrovės „Archidata" architektai. Pasak jų, statinio  stilistiką padiktavo aplinka. Jis tarsi užbaigia Ulonų gatvės siluetą, tampa vienu pagrindinių jos akcentu.  „Architektūrinė idėja - nuosaikiai išreikštas veržlumas ir elegancija. Ją suteikia pasvirusi vienalytė  25 m. aukščio briauna, perauganti į konsoliškai kabantį parapetą", - pasakojo architektas Darius Striukas.
Optimali vidaus erdvių konfigūracija leidžia patogiai įsikurti bet kokio dydžio įmonėms. Vieno aukšto plotas - 770 kv. m.  Automobilių stovėjimo vietos numatytos požeminėje aikštelėje ir šalia pastato. Šiuo metu valdytojai renkasi, kokia maitinimo įstaiga įsikurs pastate ir galės pasiūlyti  skanios kavos, užkandžių ir verslo pietus.

Grįžti atgal į naujienų sąrašą