"Ulonų verslo centras" Vilniuje, Šiaurės miestelyje

 
Projektai
Vykdomi projektai
"Ulonų verslo centras" Vilniuje, Šiaurės miestelyje
Naujienos
2011
12/08
Į naujo Ulonų verslo centro pamatus įkasta simbolinė kapsulė

Į naujo verslo centro pamatus Vilniuje įkasta simbolinė kapsulė, žyminti jo statybos pradžią. „PST investicijos" pradėjo „Ulonų verslo centro", Verkių g. 25, statybą. Nekilnojamojo turto vystytojų ir statybų verslo atstovai viliasi, jog kiekviena statybų pradžia žymi ir viso sektoriaus atsigavimą po sąstingio. Statybas planuojama užbaigti kitų metų rugsėjį.

Pastatą projektavo bendrovės „Archidata" architektai. Pasak jų, statinio  stilistiką padiktavo aplinka. Jis tarsi užbaigs Ulonų gatvės siluetą, todėl galėtų pretenduoti į vieną pagrindinių akcentų. „Architektūrinė idėja - nuosaikiai išreikštas veržlumas ir elegancija. Ją suteiks pasvirusi vienalytė  25 m. aukščio briauna, perauganti į konsoliškai kabantį parapetą", - pasakojo architektas Darius Striukas.

Plėtotojai tiki projekto sėkme, nes jis yra patrauklioje vietoje, netoli miesto centro, patogiai pasiekiamas iš visų miesto rajonų visuomeniniu ir individualiu transportu. Išplėtota verslo infrastruktūra Šiaurės miestelyje ir jame įsikūrę verslininkai sukuria pakankamai didelę veiklos sinergiją.

Grįžti atgal į naujienų sąrašą