PST Investicijos ir Realtus reorganizuojamos į vieną įmonę

 
Naujienos
2008
11/07
PST Investicijos ir Realtus reorganizuojamos į vieną įmonę

Investicijų į nekilnojamąjį turtą valdymo kompanija "PST Investicijos" ir jos dukterinė nekilnojamojo turto plėtros bendrovė "Realtus" jungiamos į vieną įmonę, kuri toliau tęs nekilnojamojo turto plėtros ir investicijų į jį valdymo veiklą. UAB "PST investicijos" valdė 100 proc. UAB "Realtus" akcijų. Sujungtos įmonės generalinio direktoriaus pareigas pradeda eiti vienas pagrindinių AB "Panevėžio keliai" akcininkų ir valdybos pirmininkas Gvidas Drobužas, generalinio direktoriaus pavaduotoju skiriamas iki šiol "Realtus" generalinio direktoriaus pareigas  ėjęs Audrius Globys.

"Sprendimą apjungti abiejų įmonių, iš esmės užsiimančių nekilnojamojo turto plėtros verslu, veiklą padiktavo situacija rinkoje. Jungdami įmones siekiame paspartinti sprendimų priėmimą, optimizuoti valdymo struktūrą, efektyviau panaudoti finansinius ir žmogiškuosius resursus" - sako G.Drobužas. Pasak jo, jau anksčiau buvo svarstomi planai restruktūrizuoti šias įmones, situacija rinkoje paspartino procesus.

Toliau dirbantis pagrindinių specialistų branduolys sugebės sėkmingai tęsti pradėtus darbus.   “Esame investavę į perspektyvių projektų plėtrą, jais tikime ir manome, kad anksčiau ar vėliau savo sumanymus sėkmingai įgyvendinsime. Įmonių apjungimas ir rinkos sąlygas atitinkantys valdymo struktūros pokyčiai sudarys sąlygas stabiliai įmonės veiklai net ir esant dabartinei situacijai nekilnojamojo turto rinkoje" - sako A.Globys.

"Realtus" buvo įkurta 2004 metų pabaigoje. Jos plėtojami nekilnojamojo turto projektai buvo įvertinti Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos rengiamuose kasmetiniuose konkursuose. 2006 metais antrųjų namų kategorijoje geriausiu projektu buvo pripažinti „Vanagupės namai“ Palangoje, o 2007 metais „Realtus“ plėtotas verslo centras Žirmūnuose, Vilniuje, pateko tarp trijų geriausiais pripažintų komercinės-visuomeninės paskirties objektų. Šiais metais „Realtus“ plėtojamas buvusios „Skaiteks“ gamyklos konversijos projektas Vilniaus senamiestyje pateko į miesto savivaldybės kuriamą „Architektūros parką“, kur Vilniaus miesto savivaldybė kartu su partneriais, vadovaudamasi darnios plėtros principais, numatė sukurti pavyzdinį kvartalą.

Pagrindinį apjungtosios įmonės akcijų paketą valdo AB "Panevėžio statybos trestas" ir AB "Panevėžio keliai".

Grįžti atgal į naujienų sąrašą