Poilsio apartamentai Palangoje "Vanagupės namai"

 
Naujienos
2007
06/14
Kaliningrade plėtojamas projektas pristatytas tarptautinėje nekilnojamojo turto parodoje Varšuvoje

"Realtus” Kaliningrade plėtojamas projektas buvo pristatytas birželio pradžioje Varšuvoje vykusioje tarptautinėje investicijų į nekilnojamąjį turtą Centrinėje Europoje parodoje CEPIF 2007. 
Multifunkcinės paskirties projekto, išsidėsčiusio 54 ha teritorijoje vizija buvo pateikta Kaliningrado stende, šalia miesto centro plėtros projekto,  ir susilaukė didžiulio lankytojų,  potencialių nuomininkų bei investuotojų susidomėjimo. 
„Tai unikali teritorija Kaliningrade, ties pagrindiniu įvažiavimu nuo pajūrio į miestą, ties magistralinių kelių žiedu ir pagrindiniu aplinkkeliu. Jos plėtrą planuojame pradėti nuo prekybos ir pramogų centro“ – sako „Realtus“ generalinis direktorius Audrius Globys. Pasak jo, šioje vietoje kuriamas pirmas modernus, europietiškas prekybos, pramogų, paslaugų ir gyvenamasis kompleksas Kaliningrade. Šiuo metu tobulinama projekto koncepcija ir ruošiamas teritorijos detalusis planas. „Lenkijos, kaip ir Lietuvos, sienos ribojasi su Kaliningrado sritimi, be to ji  irgi turi didžiulę prekybos centrų plėtros patirtį. Susidomėjimas projektu parodoje patvirtino mūsų prielaidas, jog jis gali būti patrauklus potencialiems investuotojas ir nuomininkams iš Lenkijos“ – pastebi A.Globys. 
Kaliningrado delegacijos parodoje vadovas, vyriausias miesto architektas Aleksandras Bašinas ir miesto valdžios atstovai pokalbiuose su potencialiais partneriais akcentavo kuriamą naują miesto infrastruktūrą, sparčiai augančią srities ekonomiką, laukiamą ženklų gyventojų skaičiaus padidėjimą, nes Rusijoje pradėta įgyvendinti rusakalbių gyventojų iš buvusių sovietinių respublikų perkėlimo į Kaliningradą programa. Šie ir kiti veiksniai, pasak jų,  lems naujų investicinių nekilnojamojo turto plėtros projektų sėkmę  Kaliningrade. 
„Realtus“ plėtojamo projekto investicinė vertė – apie 100-150 mln. Eurų. Ateityje projekto plėtrai  planuojama pritraukti kitų partnerių ir investuotojų. 
Parodoje Varšuvoje  savo nekilnojamojo turto projektus pristatė apie 800 kompanijų iš 30 šalių. 

Grįžti atgal į naujienų sąrašą