Prestižinių Klaipėdos “Manto namų” statybą perima “Vėtrūna”

 
Naujienos
2007
04/13
Prestižinių Klaipėdos “Manto namų” statybą perima “Vėtrūna”
Klaipėdos “Manto namų” projektą įmonė “Realtus” pardavė statybos ir nekilnojamojo turto valdymo bendrovei “Vėtrūna”, kuri atliks visus statybos darbus bei administruos prestižinėje vietoje esančius butus bei patalpas komercinei veiklai.
Į greta pėsčiųjų alėjos iškilsiančius „Manto namus“ bendrovė „Vėtrūna“ planuoja investuoti per 60 milijonų litų. Statybos darbus ketinama baigti ir naujakurius įkurdinti 2008 metų pradžioje.
 Iki šiol “Manto namų” projektą ruošė ir derino antrinė “PST investicijos” įmonė “Realtus” – per dvejus metus buvo parengtas architektūrinis projektas, suderintas su atsakingomis institucijomis, gauti leidimai statyboms. 
„Sprendimą parduoti projektą šiame etape padiktavo abiems pusėms patrauklios sandorio sąlygos bei įmonės strateginiai verslo tikslai koncentruoti savo veiklą ties kitais projektais Lietuvoje ir Kaliningrade. Projekto pirkėjas buvo pasirinktas atsižvelgiant į jo patikimumą”, – sakė UAB „Realtus“ generalinis direktorius Audrius Globys. “PST investicijos” ir “Realtus” šiuo metu turi 17 nekilnojamojo turto projektų Vilniuje, Kaune, Palangoje ir Kaliningrado srityje.
Pasak projektą įsigijusios bendrovės “Vėtrūna” generalinio direktoriaus Juozo Valužio, sprendimą įsigyti “Manto namus” lėmė bendrovės plėtros strategija. “Laikomės strategijos įgyvendinti įvairios paskirties projektus didžiuosiuose šalies miestuose. “Manto namų” projekto koncepcija mums pasirodė itin patraukli. Atsižvelgę į naujas galimybes, tobulinsime projektą ir sieksime, kad visi suplanuoti darbai būtų įgyvendinti laiku”, - sakė J.Valužis. 
Prestižinėje Klaipėdos miesto vietoje – pačiame centre – planuojami statyti “Manto namai” turėtų tapti nauju traukos objektu. Septynių aukštų daugiafunkciniame pastate įsikurs prekybos ir paslaugų įmonės, viršutiniuose aukštuose bus prabangūs 60-120 kvadratinių metu ploto. apartamentai, o ant trečio aukšto stogo bus suformuota apželdinta poilsio zona. „Manto namų“ architektas - Rolandas Palekas. Bendras naujųjų statinių plotas – 12 500 kvadratinių metrų ploto. 
UAB „Realtus“ yra dukterinė bendrovės „PST investicijos“ įmonė. „PST Investicijos“ veikla - investicijos į naujus nekilnojamojo turto objektus, „Realtus“ užsiima projektų plėtojimu ir įgyvendinimu.
“Vėtrūna” – viena didžiausių Lietuvos statybos paslaugų ir nekilnojamo turto valdymo bendrovių, užsiimanti rangos darbų valdymu, atliekanti visus statybos bei rekonstrukcijos darbus. Įmonė taip pat vykdo investicinius projektus – savo lėšomis pastato, įrengia, nuomoja pastatus ir užsiima jų priežiūra. Per 11 veiklos statybų srityje metų bendrovė yra pastačiusi ir rekonstravusi daugiau nei 110 objektų visoje Lietuvoje. „Vėtrūnos“ įgyvendintų objektų sąraše – gyvenamieji namai, daugiabučiai pastatai, komercinės ir pramoninės paskirties objektai.
Grįžti atgal į naujienų sąrašą