„Realtus“ išnuomojo biurų pastatą ties Žirmūnų ir Kareivių gatvių sankirta

 
Naujienos
2007
04/02
„Realtus“ išnuomojo biurų pastatą ties Žirmūnų ir Kareivių gatvių sankirta

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Realtus“, plėtojanti verslo biurų ir komercinės paskirties  pastato ties Žirmūnų ir Kareivių gatvių sankirta Vilniuje projektą, jau susitarė dėl visų patalpų nuomos,  nors iki statybos darbų pabaigos liko keli mėnesiai. „Projekto sėkmę ir potencialių nuomininkų susidomėjimą juo nulėmė daugelis aspektų – gerai parinkta vieta, šalia judrios miesto gatvės, atokiau nuo centro ir netoli sparčiai augančio Šiaurės miestelio, idealiai tinkanti parduotuvėms ir verslo biurams, geras susisiekimas, geras matomumas, dideli pėsčiųjų ir automobilių srautai, puiki miesto infrastruktūra ir aplinkui tvyranti verslo aplinka. Būsimi verslo biurų plotai tiksliai atitinka dabartinius rinkos poreikius – biurai pritaikyti stambesnėms įmonėms, kurioms reikalingos didesnės erdvės,  įrengti pagal A klasės verslo biurų standartus“ – sako projekto vadovas Laimonas Jucius. 

Komercinės paskirties plotus pirmajame aukšte pasidalino vaistininkai, bankininkai ir baldininkai, čia įsikurs UAB „Eurovaistinės“ vaistinė,  AB SEB Vilniaus Banko klientų aptarnavimo skyrius, UAB „Virtuvės technika“ valdanti prekinį ženkla „ISTO virtuvės technika“ kartu su Vokietijos virtuvės baldų gamintoja Nolte,  UAB „Softimus“ prekiaujanti minkštais baldais ir UAB „Slenkančios sistemos“ parduotuvės. Antrąjį ir trečiąjį aukštus užims logistikos bendrovė „OST Logistik“ savo biurui. 
 „Realtus“  šiuo metu plėtoja dar du  verslo ir komercinės paskirties projektus Vilniuje, Verkių g. Šiaurės miestelyje ir Šeškinėje. 
UAB „Realtus“ yra dukterinė bendrovės „PST investicijos“ įmonė. „PST Investicijos“ veikla - investicijos į naujus nekilnojamojo turto objektus, „Realtus“ užsiima projektų plėtojimu ir realizacija. Bendrovės šiuo metu dirba ties 17 nekilnojamojo turto projektų Vilniuje, Kaune, Palangoje ir Kaliningrado srityje.

Grįžti atgal į naujienų sąrašą