Įrengti demonstraciniai apartamentai “Vanagupės namuose“

 
Naujienos
2007
03/30
Įrengti demonstraciniai apartamentai “Vanagupės namuose“

Atvelykio savaitgalį, balandžio 14-15 dienomis „Vanagupės namuose“ Palangoje bus galima apžiūrėti pirmuosius apartamentus, visiškai paruoštus gyvenimui - nuo buitinės technikos ir baldų iki smulkiausios namų interjero detalės. Projektą plėtojančios bendrovės „Realtus“ užsakymu apartamentus įrengė interjero dizainerė Renata Gaidienė, kartu su kolege Dalia Mauricaite.

Apžiūrėti būsimus atostogų namus bus galima nuo 11 iki 19 valandos šeštadienį, balandžio 14 d, ir nuo 11 iki 18 val. sekmadienį. 

„Svarbiausia mums buvo atrasti optimalų praktiškumo ir estetikos santykį, nes apartamentai nėra dideli. „Vanagupės namus“ norėjome sukurti ir labai jaukius, ir praktiškus. Manau mums tai pavyko. Net mažoje erdvėje galima turėti viską, ko reikia patogiam, šiuolaikiškam gyvenimui akiai ir širdžiai maloniuose namuose“ – sako R.Gaidienė. Dizainerės perkėlė į „Vanagupės namų“

apartamentus atostogų, gamtos, jūros ir pušynų dvelksmą: - dominuoja šilti, žemiški spalvų tonai, natūralios medžiagos. „Interjero temą diktavo labai dėkinga aplinka, kurioje stovi patys namai, statinio architektūra. Stengėmės į vidų perkelti tai, kas matyti pro langus“ – pastebi p.Renata.
„Realtus“ apartamentus savo klientams perduos su pilna apdaila, beliks tik susistatyti baldus. Pasak projekto vadovės A.Puidokienės, sukurti interjerą keliems apartamentams nutarta siekiant parodyti gerą pavyzdį, kaip galima patiems susikurti jaukius atostogų namus. Daugelis iš šių apartamentų išsineš unikalių idėjų, kaip patogiai ir jaukiai įsikurti „Vanagupės namuose“.

Grįžti atgal į naujienų sąrašą